VANDENS FILTRAS MISSION 5 LITRAI

134,95 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.


GAMINTOJO PUSLAPIS

PREKĖS ŽENKLAS:
VANDENS FILTRAS MISSION  5 LITRAI, KAINA BE PVM: 111.528926, KODAS: 7640144283582 | 001
7640144283582

Apsaugo nuo bakterijų, parazitų, mikroplastikų, filtruoja smėlį, purvą ir drumstumą, pagerina skonį.
Nepriklausomai laboratoriškai išbandytas, patvarus ir be BPA

Filtruoja iki 12 l per valandą, idealiai tinka grupėms, stovyklavimui ir išgyvenimui
Patogus ritininis krepšys ir pečių diržas, kad būtų lengva transportuoti ir lankstumas, kurį galima pakabinti beveik visur; įmontuota "built-in backwashing" sistema
Ilgai tarnaujantis mikrobiologinis filtras tiekia iki 18 000 litrų saugaus vandens.

SPECIFIKACIJOS

Atitinka NSF / ANSI P231 virusų, bakterijų ir parazitų šalinimo standartą
Membraninis ultrafiltras išfiltruoja 18 000 l
Svoris: 0,53 kg
12L žarnos ilgis: 701 mm
12L maišelio dydis: 60,5 x 17 cm
5L žarnos ilgis: 80 cm
5L maišelio dydis: 40,1 x 17 cm
Filtro dydis: 320 mm
Maksimalus srautas: 12 l / val
Maisto medžiagos (JAV FDA 21 CFR standartai)
Be BPA
Krepšys pagamintas iš patvaraus, TPU laminuoto nailono
Keičiamas filtras ir dalys
Komplekte: 5 maišelis su greitai prijungiama žarna, vandens valymo kasetė ir įmontuota atgalinio plovimo sistema

LifeStraw® yra apdovanojimų pelniusi lengvai naudojama vandens filtravimo technologija, leidžianti saugiai gerti vandenį tiesiai iš užterštų šaltinių. Šią technologiją 2005 m. Išrado Šveicarijos įmonė „Vestergaard“, kurios pirminis tikslas buvo naudoti šią technologiją humanitarinių ir stichinių nelaimių atveju. LifeStraw® produktai buvo naudojami stichinių nelaimių metu tokiose vietose kaip Haitis, Tailandas, Indonezija ir Filipinai.

LifeStraw® yra vienas pažangiausių ir patikimiausių vandens filtrų rinkoje. Dėl jų unikalios technologijos ir paprasto naudojimo jie idealiai tinka lauko entuziastams, kelionėse.

LifeStraw® filtruose naudojama pažangi cilindrinė kapiliarų membranų technologija. Šiam labai efektyviam filtravimo metodui nereikia chemikalų ar elektros energijos.

Gamintojas žada, kad už kiekvieną parduodamą Lifestraw® produktą vienas vaikas Afrikoje vienerius metus galės naudotis švariu geriamuoju vandeniu.„LifeStraw® Go“ 2 pakopų nešiojamojo vandens filtro pakaitinis filtras.

„LifeStraw®“ nėra jokių chemikalų, baterijų ar judančių dalių, kaip daugelyje kitų rinkoje esančių vandens filtrų. Įdėkite „LifeStraw®“ tiesiai į užterštą vandenį ir galite iškart gerti. Dar niekada nebuvo taip lengva gauti saugaus vandens.

Dviejų etapų filtravimo procesas su keičiama aktyvuotos anglies kapsule, pašalinančia bakterijas ir pirmuonis, sumažinančia blogą skonį, organines chemines medžiagas ir chlorą.

„LifeStraw®“ buvo pristatytas Niujorko modernaus meno muziejuje ir Londono „Tate Modern“, už savo novatorišką dizainą gavo daugybę apdovanojimų ir aukščiausio lygio spaudos pranešimų visame pasaulyje, įskaitant „Time Magazine“ „Geriausias metų išradimas“.

Apsaugo nuo 99,999999% bakterijų (įskaitant E.coli, Salmonella), 99,999% parazitų (įskaitant Giardia ir Cryptosporidium), 99,999% mikroplastikų ir filtruoja smėlį, dumblą, drumstumą, pagerina skonį.

Daugkartinio naudojimo membraninis mikrofiltras tinkamai naudojant ir prižiūrint, tarnaus iki 18000 litrų

Filtruoja iki 12 litrų per valandą, puikiai tinka grupėms, stovyklavimui ir išgyvenimui

Patogus krepšys ir pečių diržas, kad būtų lengva transportuoti ir galima kabinti praktiškai bet kur; įmontuota atgalinio plovimo sistema7640144283582

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)