×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

RO filtrų komplektai

Kasečių rinkinys RO sistemoms - su mineralizatoriumi

16,99 € (su PVM)

Populiariausių rinkoje - filtrų RO6, RO7 ir RedLine kasetės atvirkštiniam osmosui su mineralizatoriumi GW-SET-RO6

GARANTIJA:

GARANTIJOS SĄLYGOS

  • WL-SET-WL5
  • 11 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant kurjeriui

Kasetės, sudarančios inkinį:

1. 5 mikronų polipropileno putų kasetė GW-PS5-10 - šalina smėlį, rūdis, kitą suspensiją ir priemaišas.
2. 1 mikronų polipropileno putų kasetė GW-PS1-10 - šalina labai mažas daleles ir ištirpusią suspensiją.
3. Anglies kasetė GW-BL-10 su sukepinta didelio tankio aktyvinta anglimi, suriša chlorą ir kitas organines medžiagas.
4. In-line kokoso anglies kasetė GW-CCA-L2. Pagerina vandens skonį ir kvapą.
5. Mineralinis filtras GW-MIN-L2 - praturtina vandenį elementais, būtinais tinkamam žmogaus organizmo funkcionavimui, pavyzdžiui: kalciu, magniu, natriu, kaliu.

Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

ATVIRKŠTINIO OSMOSO VEIKIMO PRINCIPAS

Atvirkštinio osmoso technologija naudojama vandeniui demineralizuoti ir grynam vandeniui gauti. Atvirkštinio osmoso įrenginio svarbiausia dalis – osmosinė membrana, per kurios akutes, sunkiasi vanduo. Membranos akutės yra daug mažesnės už virusus ir bakterijas. 

Natūralus osmosas, tai reiškinys, kai tirpalo tėkmė per pusiau pralaidžią membraną iš silpnesnės koncentracijos tirpalo pusės teka į stipresnę.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso įrenginiuose sukuriamas slėgis stipresnės koncentracijos tirpalo pusėje, kuris viršija osmosinį ir priverčia vandens molekules tekėti per pusiau laidžią membraną, priešinga tiesioginiam osmosui kryptimi, tai yra, iš didelės mineralizacijos vandens į gryno vandens skyrių. Tai reiškia, vanduo teka iš stipresnės koncentracijos pusės į silpnesnę. Švarus vanduo perduodamas į maišytuvą, o nuotekos - į kanalizaciją. 

Ši technologija iš vandens šalina sunkiuosius metalus, geležį, manganą, magnį, chlorą, kalcį, aromatinių angliavandenius, radioaktyvius ir sunkiuosius elementus, nitratus, nitritus, kenksmingus organinius junginius ir kitus teršalus. Atbulinio osmoso įrenginys vandenį išvalo iki 80 – 99,7 %.

Kad membranos tarnautų ilgiau, būtina vandenį prieš tai papildomai apdoroti. Tam osmoso sistemose naudojami pirminio filtravimo filtrai (PP, anglies).

Parašyti atsiliepimą

Kasečių rinkinys RO sistemoms - su mineralizatoriumi

Kasečių rinkinys RO sistemoms - su mineralizatoriumi

Populiariausių rinkoje - filtrų RO6, RO7 ir RedLine kasetės atvirkštiniam osmosui su mineralizatoriumi GW-SET-RO6

GARANTIJA:

GARANTIJOS SĄLYGOS

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems