×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Jungtys, vožtuvai, gnybtai TVARKOMI

Išleidimo gnybtas SC500B14

4,99 € (su PVM)

Išleidimo gnybtas su jungtimi 1/4'' vandens linijai.

  • SC500B14
  • 17 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant kurjeriui

Naudojamas atvirkštinio osmoso ir nanofiltravimo sistemose, taip pat vandens jonizatoriams, skirtas prijungti prie nuotekų sistemos.
Lengvas montavimas. Rinkinyje yra lipnios tarpinės. Standartinių sifonų, kurių skersmuo 40 mm (populiariausias sifono dydis), laikiklis.

Parašyti atsiliepimą

Išleidimo gnybtas SC500B14

Išleidimo gnybtas SC500B14

Išleidimo gnybtas su jungtimi 1/4'' vandens linijai.

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems