Nuomojame atvirkštinio osmoso principu veikiančias vandens gryninimo sistemas biurams, klinikoms, vaistinėms, servisams, maitinimo įstaigoms ir kt.

Atvirkštinio osmoso sistemos montuojamos ant vandens tiekimo linijos. Užtikriname patogumą – osmosiniais filtrais patogu naudotis, vanduo gaminamas iš karto atsukus vandens čiaupą arba surenkamas į talpas ir bėga atsukus vandens čiaupą (priklauso nuo modelio), jų konstrukcija yra kompaktiška, užima mažai vietos.

Naudojimasis šia įranga naudingas ir finansiškai, nereikia pirkti geriamo vandens buteliuose, statyti papildomų vandens dozatorių.

Van¬duo buteliu¬ose papras¬tai atitinka tuos pačius stan¬dar¬tus kaip ir van¬duo iš čiaupo. Į butelius išpil¬styto van¬dens trans¬portavimo poveikis, įskai¬tant triukšmą, CO2, kitus išmeta¬mus teršalus, sudaromas transporto spūstis, yra toks pat didelis, kaip ir plastikinių vandens pakuočių, kurių 80 % sudaro vienkart¬inė tara, poveikis aplinkai. Pakuotėms gam¬inti ir šalinti naudojami didžiuliai resursai.

Vanduo iš osmosinio filtro ne tik draugiškesnis gamtai, grynesnis ir skanesnis, bet ir indai lieka švarūs ir skaidrūs, kadangi atbulinio osmoso būdu išfiltruotame vandenyje beveik nelieka kietųjų dalelių, kurios nusėda ant indų sienelių ir sudaro baltas nuosėdas.

Rasime geriausius sprendimus Jums. Sumontuojame ir prižiūrime. Nuomos kaina mėnesiui nuo 10,00 EUR be PVM. Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis.