Vandens valymo sistema – investicija į sveikatą ir patogią buitį. Rinkoje didelė įvairovė šių gaminių, todėl turite nuspręsti, kurį įrenginį pasirinkti ir išsiaiškinti, kaip jį sumontuoti. Jei montavimas atliekamas neteisingai – prietaisas gali veikti neefektyviai.

Beveik bet kurį mūsų siūlomą vandens filtrą galite sumontuoti savarankiškai. Šie filtrai užima nedaug vietos ir gali tiekti geros kokybės geriamąjį vandenį butui, namui ar sodybai. Turite abejonių ar sugebėsite sumontuoti patys – susisiekite su mumis, įvertinsime situaciją ir padėsime.

Sumontavę įrangą suteiksime visą informaciją kaip eksploatuoti ir patiems prižiūrėti įrenginį. Jei įsigyjate įrangą pas mus ir užsakote montavimo paslaugą, įrangą pristatysime nemokamai.

Išmontuojame senas sistemas, galime jas atnaujinti.

Turime darbams atlikti būtiną įrangą, medžiagas ir detales. Dirbame tvarkingai, atlikę darbus sutvarkome darbo vietą.

Mūsų meistrai ir partneriai montuoja mechaninius filtrus, minkštinimo, nugeležinimo sistemas, geriamojo vandens filtravimo sistemas, kurios veikia atbulinio osmoso principu.

Išrašome sąskaitas - faktūras, suteikiame garantiją darbams ir įrenginiams.

Su mumis susisiekti galite ne tik telefonu, bet ir per daugelį kitų populiarių bendravimo kanalų: Messenger, WhatsApp, Viber ar el. paštu.