×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Jūsų namuose įrengta vandens filtravimo sistema, tačiau pastebėjote, kad vanduo stiklinėje nėra švarus, prausiantis pastebite, kad visur lieka baltos nuosėdos, kartais vanduo kvepia kitaip arba pastebėjote pakitusį skonį, atsukus filtro čiaupą vanduo nebėga?

Ką rodo šie ženklai? Tai panašu į jūsų vandens filtravimo sistemos veikimo sutrikimą.

Problemų, dėl kurių atsiranda aukščiau išvardinti požymiai, sąrašas yra begalinis, tačiau dažniausia šios problemos atsiranda, kai filtrų kasetės kurį laiką nebuvo keičiamos.

Jei susiduriate su aukščiau išvardintomis vandens filtravimo problemomis, turėtumėte nedelsdami susisiekti su sistemą aptarnaujančiais specialistais, kurie pakeis filtravimo sistemos kasetes tinkamomis ir naujomis.

Personalas, turintis reikalingų žinių, gali suteikti pagalbą ir bus didesnė tikimybė, kad problemos bus nustatytos ir išspręstos, kol neatsirado rimtesnių.
Mes ieškome ieškome sprendimų dažniausiai pasitaikančioms ir sudėtingoms problemoms.