Mūsų partneriai siuntinių pristatymams – OMNIVA (paštomatai), Venipak Lietuva (kurjeriai), SIUNTOS AUTOBUSAIS.

Prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas po mokėjimo gavimo į UAB „Drema“ sąskaitą, jei pasirinktos prekės užsakymo metu yra mūsų sandėlyje.

Jei užsakymą pateiksite ir apmokėsite (jei nesirenkate mokėti kurjeriui) iki tos pačios dienos 12 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 12-os valandos – užsakytos prekės bus pristatytos dar kitą darbo dieną.

Pasirinkus kurjerio pristatymą užsakymams taikomas pristatymo mokestis 4,00 EUR. 

Pasirinkus pristatymą į paštomatą - pristatymo mokestis 4,00 EUR. Jei pasirinkote už prekes mokėti atsiimant siuntą iš paštomato - taikomas 2 EUR įmokos adminstravimo mokestis.

Pasirinkus pristatymą autobusu - pristatymo mokestis 10,00 EUR. Mieste, kuriame nėra siuntų terminalo, gavėjas nurodytu laiku turi pasiimti siuntą tiesiai iš vairuotojo. Jei siunta nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, ji yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą.

Užsakymus, kurių suma virš 200 eur, pristatome nemokamai. 

Prekes pristatant į Kuršių Neriją papildomas mokestis netaikomas, tačiau siuntos siunčiamos tik į Omniva paštomatą, arba  autobusu.

Iškilus klausimams kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes -  kreipkitės, rašydami el.paštu: [email protected] (bet kuriuo paros metu, atsakymą gausite kaip įmanoma greičiau) arba skambinkite telefonu: +370 655 05109  (I-V 11:00-17:00).

Gavę siuntą patikrinkite, ar siunta nepažeista.  Jeigu siunta pažeista, informuokite apie tai siuntų gabenimo tarnybą ir nedelsdami susisiekite su mumis.  Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio pateiktą prekių perdavimo - priėmimo dokumentą be pastabų (neinformavus apie pažeidimą kurjerio), laikysime, jog Jūs patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Taipogi prekes atsiimti nemokamai galima atvykus į UAB „Drema“ buveinę, adresu: Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas nuo 15 iki 60 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.:  +370 655 05109

elektroniniu paštu.:  [email protected],

atvykus: UAB “Drema” biurą, adresas: Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas

UAB “Drema”  įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą,  jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.