×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Vandenilinis vanduo | OSMOSAS.LT

HYDRON kompaktiškas osmoso ir mineralinio vandens vandenilinio generatorius

699,00 € (su PVM)

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Matmenys (A x B x C): 148 mm x 360 mm x 360 mm
Svoris (kg): 4,5 kg (tuščias)
Maitinimas: DC 24 V / 5 A
Darbinis slėgis (min. - maks.): 1 baras - 5 barai
Darbinė temperatūra (min. - maks.): 5ºC - 35 ºC
Chloras: be chloro.
Osmoso ar panašios kokybės vandens apdorojimui.
* Bendros visų modelių savybės.

KILMĖS ŠALIS: ISPANIJA

GARANTIJA: 24 mėn.

  • HYDRON
  • 2 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant kurjeriui

HYDRON yra kompaktiškas osmoso ir mineralinio vandens hidrogeratorius Nr. 1.

Dėl savo puikaus kompaktiško dizaino HYDRON beveik neužima vietos virtuvėje. Yra keletas įrengimo galimybių, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią. Nešiojamą arba prijungtiamą prie maitinimo šaltinio arba atvirkštinės osmoso įrangos.

Nuolatinis, greitas ir neribotas tiekimas nelaukiant kol pasigamins, kaip iš kitų įrenginių.

SAVYBĖS

Kompaktiškas ir labai mažas.
Nuolatinis, momentinis ir neribotas tiekimas.
Nėra ozono ar kitų oksidantų.
Aukšta kokybė ir ilgalaikis veikimas, be korozijos ar kalkėjimo.
Dviejų rūšių: vanduo iš butelio arba vanduo iš čiaupo.
Gražus dizainas.

Kasdieniniame gyvenime mes susiduriame su daugybe cheminių junginių ir vartojame dideles oksidacines savybes turintį maistą. Vandeniliu praturtintas vanduo pasižymi dideliu antioksidaciniu pajėgumu, o tai padeda laikytis sveikesnio gyvenimo būdo.

Vandenilis yra cheminis elementas, kurio atominis skaičius 1. Jis yra lengviausias iš visų elementų ir gausiausias visatoje. Vandenilis yra gana paplitęs gamtoje kartu su kitais elementais, tokiais kaip deguonis, anglis ar azotas (jis yra vandens, žmogaus kūno, augalų, gyvūnų organizmų ir kt. komponentas).

HYDRON padeda išvengti ligų ir išvengti priešlaikinio senėjimo.

Vandenilis yra lengviausias ir mažiausias egzistuojantis elementas, prasiskverbiantis į tas vietas, kur negali kiti antioksidantai, pavyzdžiui, neuronus ir ląstelių branduolius.

Labai galingas antioksidantas, padedantis pašalinti laisvuosius radikalus, mažinantis oksidacinį stresą, taip pat užtikrinantis saugų geriamojo vandens šaltinį. Oksiduojantis stresas yra veiksnys, susijęs su tam tikromis ligomis, taip pat priešlaikiniu senėjimu. Senstant mums reikia daugiau antioksidantų.

HYDRON padės išlaikyti idealų oksidacijos lygį, kad galėtumėte džiaugtis puikia sveikata be jokio šalutinio poveikio.

Kvėpuojant deguonimi, kurio reikia mūsų medžiagų apykaitai, susidaro jos veiklos atliekos (laisvieji radikalai).

2% deguonies, patenkančio į mūsų organizmą, virsta kenksmingu deguonimi, kuris sukelia oksidaciją ir vadinamuosius „laisvus radikalus“. Šis kenksmingas deguonis gali būti paverstas naudingu deguonimi, jei suteiksime jam antioksidantinį elektrinį krūvį. Jei mes jo nesuteikiame su antioksidantais, tai pavagiame naudingą deguonį iš savo ląstelių, padarydami joms žalą ar sunaikindami. Procesas, kurį mes vadiname „oksidacija“, neatsiejamas nuo pramoninio gyvenimo būdo, kuris didina oksidacijos lygį netinkamos dietos, užterštumo, streso ir kt. veiksnių dėka.

PASIRINKITE HYDRON MODELĮ TINKANTĮ JUMS

Montuojamą ant darbinio paviršiaus viršutinės dalies.

Hydron gali būti montuojamas ant virtuvės darbinio paviršiaus. Reiškia, jūs visada turėsite prieigą prie vandeniliu turtingo vandens.

Tokio tipo montavimui reikia nusipirkti „buteliuką“.

Didelė H2O koncentracija nuo 700 iki 1 200 ppb, priklausanti nuo naudojamo vandens kokybės.

Montuojamą po darbiniu paviršiumi.

Hydron + atvirkštinė osmozė jūsų 1, 2, 3 arba 4 krypčių maišytuve. Reiškia, jūs turėsite prieigą prie vandenilio turinčio, osmoso būdu pagaminto, karšto ir šalto vandens pagal įrengtą maišytuvą.

Jei ruošiamas osmosinis vanduo arba vanduo, gaunamas iš tam tikros įrangos, rekomenduojama įrengti 1 arba 2 krypčių vandens čiaupą (vandeniliniam osmosiniam vandeniui) arba 4 krypčių čiaupą (šaltas vanduo, karštas vanduo, vandenilinis ir osmosinis vanduo).

Nuolatinis tiekimas.

Didelė H2O koncentracija nuo 700 iki 1 200 ppb, priklausanti nuo naudojamo vandens kokybės.

Apie vandenilinį vandenį

Aktyvus deguonis, senėjimo priežastys ir įvairios ligos

Aktyvus deguonis yra deguonis, turintis stiprų rūgštingumą, kuris žaloja ląsteles, kitaip dar vadinamas toksiškas deguonis. Aktyvus deguonis įtakoja oksidaciją mūsų organizme, dėl aplinkos užterštumo, cheminių medžiagų, infraraudonųjų spindulių, kraujotakos sutrikimų, stresų ir tt., todėl ląstelių membranos, DNR ir kitos ląstelių struktūros yra pažeidžiamos ir nuo pažeidimų masto, net gali visiškai arba iš dalies prarasti savo funkcijas, ir tai tampa senėjimo ir daugelį ligų skatinančiu veiksniu. 

Vandenilinis vanduo yra naudingas neutralizuojant aktyvųjį deguonį

Vandeniliniame vandenyje yra papildomų vandenilio molekulių (H2) vandens molekulėse (H2O). Kai vandenilis susiduria su aktyviuoju deguonimi, jie vienas su kitu sudaro vandenį. Taigi, jei geriate vandenilinį vandenį, aktyvus vandenilis, patekęs į organizmą kartu su vandeniu, derinyje su aktyviu deguonimi sukuria vandenį, ir taip jį neutralizuoja, o vėliau yra pašalinamas.

Kodėl vandenilis yra toks veiksmingas?

Pirmiausia vandenilis yra nepaprastas antioksidantas, nukenksmina laisvuosius radikalus. Vandenilis lengvai atiduoda elektronus hidroksilo radikalams, kurie juos stabilizuoja ir sustabdo. Jis taip pat sumažina dar vieno oksidanto – peroksinitrito – kenksmingumą ir stiprina organizmo atsparumą, skatindamas natūralių antioksidantų, gamybą.

Antra, vandenilis teigiamai veikia ląstelių identifikavimą ir genų ekspresiją. Jis slopina TNF-alfa ir kitus baltymus, dalyvaujančius uždegiminiuose procesuose, ir įjungia mechanizmus, apsaugančius ląstelę nuo žuvimo.

Trečia, naujausi tyrimai rodo, kad vandenilio prisotintas vanduo skatina hormono grelino gamybą. Išskiriamas į skrandį grelinas yra geriausiai žinomas dėl apetitą stimuliuojančio poveikio, tačiau jis taip pat skatina augimo hormono išsiskyrimą ir apsaugo smegenis, kraujagyslių sistemą, kepenis ir kt.

Ketvirta, vandenilio „nano“ molekulės gali įsiskverbti per ląstelių membranas, patekti į mitochondrijas ir ląstelės branduolį, pereiti kraujo–smegenų barjerą ir teigiamai veikti viso kūno audinius ir organus.

Į sveikatą!

Literatūros šaltiniai: Dixon BJ, et al. The evolution of molecular hydrogen: a noteworthy potential therapy with clinical significance. Med Gas Res. 2013 May16;3(1):10

Dr. Julian Whitaker – alternatyviosios medicinos pradininkas ir patikimas autoritetas, jis yra knygų apie sveikatą autorius, dėstytojas, „Whitaker Wellness“ instituto įkūrėjas ir vadovas, kuris daugiau nei 40 metų praleido padėdamas žmonėms pagerinti jų gyvenimo kokybę, suteikdamas jiems žinių ir priemonių, kaip puoselėti sveikatą ir gerovę.

Jis yra aštuonių svarbių knygų apie sveikatą autorius: „Išgijimas nuo hipertenzijos“, „Atminties pagerinimo sprendimai“, Atsikratykite 10 metų per 10 savaičių; „Skausmo atsikratymas galutinai“, „Išgijimas nuo širdies ligų“, „Išgijimas nuo diabeto“ ir „Dr. Whitaker nurodymai siekiant išgyti natūraliai“ 

Parašyti atsiliepimą

HYDRON kompaktiškas osmoso ir mineralinio vandens vandenilinio generatorius

HYDRON kompaktiškas osmoso ir mineralinio vandens vandenilinio generatorius

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Matmenys (A x B x C): 148 mm x 360 mm x 360 mm
Svoris (kg): 4,5 kg (tuščias)
Maitinimas: DC 24 V / 5 A
Darbinis slėgis (min. - maks.): 1 baras - 5 barai
Darbinė temperatūra (min. - maks.): 5ºC - 35 ºC
Chloras: be chloro.
Osmoso ar panašios kokybės vandens apdorojimui.
* Bendros visų modelių savybės.

KILMĖS ŠALIS: ISPANIJA

GARANTIJA: 24 mėn.

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems