×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Vandenilinis vanduo | OSMOSAS.LT

Helobe vandenilinio vandens generatorius

349,00 € (su PVM)

Nešiojamas Helobe vandenilio generatorius su dviguba protonų apsikeitimo membrana. Stiklinės tūris: 350 ml.

GARANTIJA:24 mėnesiai 

GARANTIJOS SĄLYGOS

Kilmės šalis: Korėja

  • HELOBE-G
  • Šiuo metu prekės neturime

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant kurjeriui

Asmeninis vandenilio anijonų, laisvųjų elektronų, generatorius - tai vanduo, iš karto skystinantis sutirštėjusį kraują, pašalinantis laisvuosius radikalus, kurie kas sekundę naikina mūsų ląsteles. Jame yra „DuPont“ (JAV) dviguba protonų apsikeitimo membrana, kuri pašalina visas dujas iš vandens, išskyrus vandenilio jonus, kuriuos kaupia. Membrana labai didelė ir ne vienguba, kaip visuose panašiuose įrenginiuose, bet dviguba. Vandens parametrai po šio prietaiso yra idealūs, stabilus ir ilgą laiką išsilaikantys - iki 12 valandų (galite laikyti vandenį net ir termose). Ekologiškiausias silikatinis stiklas (net dangtelio vidus yra iš stiklo), baterija keičiama savarankiškai ir elementariai! Dėka naudojimo ekonomiškumo, vieno įkrovimo pakaks 20-30 kartų, arba net ilgiau - priklauso nuo vandens kietumo. 

Pageidautina naudoti įkroviklį 1.2A srovei. Tai yra standartinis daugumos mobiliųjų telefonų įkroviklis. Jei srovė yra mažesnė, pavyzdžiui, 0,5A, tada prietaisas bus kraunamas, bet ilgiau. Jei srovė yra 2.0A, įkrovimas vyksta greičiau, tačiau sumažės baterijos veikimo laikas. Įkrovimas esant 1.0A - geriausias akumuliatoriaus ilgaamžiškumo variantas. Nerekomenduojama naudoti didelės galios akumuliatorių įkroviklių.

Pagaminta - Korėjoje. 

Parašyti atsiliepimą

Helobe vandenilinio vandens generatorius

Helobe vandenilinio vandens generatorius

Nešiojamas Helobe vandenilio generatorius su dviguba protonų apsikeitimo membrana. Stiklinės tūris: 350 ml.

GARANTIJA:24 mėnesiai 

GARANTIJOS SĄLYGOS

Kilmės šalis: Korėja

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems