×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

UAB DREMA

Adresas: Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas

Įmonės kodas: 135548616

PVM kodas: LT355486113

tel. 8 616 88455; 8 698 48348

info@osmosas.lt

A/s LT323500010003761602 PAYSERA.LT

Dėkojame, kad apsilankėte parduotuvėje osmosas.lt. Tai yra viena iš UAB DREMA e-parduotuvių.

Bendrovė, sukaupusi ilgalaikę ir įvairiapusę prekybinę patirtį, pastaraisiais metais vysto keletą prekybos krypčių: kokybiški akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai medienos apdirbimo, statybos ir baldų pramonei, tokie kaip FESTOOL, METABO, BOSCH ir kt., prekės sveikai gyvensenai bei mitybai ir laisvalaikio bei sporto prekės.

Prioritetiniai prekių segmentai – buitinė vandens valymo įranga bei naujausios jos technologijos, t.y. vandens gryninimo filtrai, distiliavimo įrengimai, osmosinės sistemos, jonizatoriai, vandens dezinfekavimas, prisotinimas vandeniliu ir kt.

Jeigu Jums kyla klausimas „kodėl grynas vanduo toks svarbus žmogaus organizmui?“, mes į jį atsakysime ir pasiūlysime optimaliausius vandens gryninimo sprendimus namams, biurams, įmonėms.

Esame ZEROWATER vandens filtrų platintojai Lietuvai, Latvijai ir Estijai. Prekiaujame ypač klientų mėgstamais aplinkos kontrolės prietaisais SOEKS (nitratų testeriai, vandens kokybės matuokliai, radiacijos ir elektromagnetinių laukų matuokliai) ir apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės NEITRONIK.

Pas mus galima įsigyti smulkios virtuvės technikos - nepakeičiamų pagalbininkų, kai reikia paruošti sveiką ir šviežią maistą: trintuvų, lėtaeigių sulčiaspaudžių, miltų malūnų, dribsnių malūnėlių, aliejaus spaudimo presų ir pan.  

Susipažinti su produkcija galima el. parduotuvėse www.distiliatorius.lt www.osmosas.lt www.zerowater.ltwww.blend.lt , www.viva24.lt , AQUAPEM.EUo prekes apžiūrėti - salone, Kaune, Savanorių pr.175, antras aukštas. Visos siūlomos prekės, pradedant sporto ir laisvalaikio inventoriumi, o baigiant vandens gryninimo prietaisais bei smulkia buitine technika, yra pačių išbandyti, kasdien naudojami, o asortimentas suformuotas remiantis asmenine patirtimi. Mūsų tikslas – tiekti vartotojams, tik saugias, kokybiškas ir patikimas prekes bei išsamią informaciją apie jas. 

Esame įkūrę sporto įranga prekiaujančias e-parduotuves šioms sporto šakoms: skvošui, paplūdimio tenisui, specializuotą parduotuvę vienaračiams .

Susižavėję vokiškais-šveicariškais maisto papildais, pasiūlėme rinkai gamintojo GeoVitalis e.K maisto papildus VIVANUTRIA, kurių asortimente aukštos kokybės spirulina, chlorelė, kviečių ir miežių želmenys, acai ir goji uogos bei ktos.  Šie produktai visiškai natūralūs, juose nerasite dirbtinių dažiklių, skonių ir kvapų, cheminių priedų ir sintetinių konservantų. Galima rinktis ir BIO klasės papildus. Vystome internetinę prekybą funkciniu maisto produktu pagamintu iš pūslėtojo guveinio - fukusu - GUVEINIS.LT

BLEND.LT parduotuvė siūlanti sveiko maisto gamybos sprendimus žmonėms, vedantiems sveiką gyvenimo būdą ir tiems, kas ieško aukštos kokybės, nepriekaištingai veikiančios virtuvės įrangos. Mūsų siūlomi trintuvai ir sulčiaspaudės – tai technologiškai pažangūs, elegantiško dizaino ir patentuotų technologijų prietasai, kuriuos naudodami pagaminsite aukštos maistinės vertės produktus.

Pirkti mūsų parduotuvėse saugu, visos e-parduotuvės, kurioms patikite savo asmens duomenis apsaugotos SSL sertifikatais, kurie naudojami saugiam duomenų perdavimui tarp serverio ir naršyklės.


Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems