×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

Cristalle 100 GPD - moderni atvirkštinio osmoso sistema

299,99 €(su PVM)

269,99 € (su PVM)

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Aukščiausios kokybės atvirkštinio osmoso (atbulinio osmoso) vandens filtravimo sistema turinti išskirtinai madingą, kompaktišką korpusą.

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

  • Išparduota - reikės laukti

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Sistema suprojektuota montuoti po kriaukle, bet ji taip pat puikiai atrodo ant stalviršio. Aukštos kokybės korpusas. Įrenginys ne tik gamina aukščiausios kokybės vandenį, bet ir elegantiškai atrodo bet kuriame interjere. Jis turi savo vandens maišytuvą ir lataką švariam vandeniui, atskirtą nuo virtuvės maišytuvo. Jis gali būti jungiamas prie 3-jų kanalų virtuvės maišytuvo.

Apdoroto vandens kokybė: įrenginys gamina aukščiausios kokybės, švarų, gerai deguonimi prisotintą ir be jokių teršalų geriamąjį vandenį.

Gaminti maistą su šiuo vandeniu yra tikras malonumas. Našumas pakankamas net didelei šeimai.

Sistemoje naudojamos patikimos membranos ir filtro kasetės užtikrina švarų ir saugų vandenį. Turi papildomą jungtį apdorotam vandeniui - galite prijungti jį prie ledo kubelių gamybos aparato ar kito išorinio įrenginio.
 
SISTEMĄ SUDARO

Įrenginyje yra standartinės linijinės kasetės.

PENKI FILTRAVIMO ETAPAI

1. Filtruoja 5 mikronų daleles GW-PS5-L25
2. Aukšto efektyvumo aktyvintos anglies filtras, modelis GW-GAC-L25
3. Precizinė filtravimo kasetė 1 mikronas, modelis GW-PS1-L25
4. Membrana GW 100 GPD
5. Kokoso granulių anglies filtras, modelis GW-CCA-L2
 
PRIVALUMAI

Aukščiausia vandens kokybė
Kompaktiškas, vientisas, labai atsparus korpusas (iki 200 kg slėgio)
Mažos eksploatacinės išlaidos 
Tyliai veikia
Medicininio nerūdijančio plieno latakas
Maitinimo šaltinis su apsauginiu jungikliu (III klasė)
Unikalus dizainas (patentuotas)
Vėdinamas korpusas (be kondensacijos žarnų)
Visos jungtys pagamintos naudojant patikimas, naujos kartos apsaugotas JG tipo jungiamąsias detales.

VANDENS GAMYBOS NAŠUMAS

Sistemoje yra aukšto slėgio siurblys ir didelės talpos atvirkštinio osmoso membrana. Dabar, nepaisant vandentiekio vandens slėgio, per dieną pagaminsite apie 300 litrų švaraus vandens.

Elegantiškas maišytuvas su keramikiniu vožtuvu.

Lanksčios jungtys iš lanksčių 1/4" žarnų.

DIZAINAS

Cristalle sistemą kūrė geriausi šios srities profesionalai. Unikalus korpusas sukurtas būtent šiam įrenginiui, o jo techniniai sprendimai sudaro XXI amžiuje vienintelę pasaulyje novatorišką sistemą Cristalle.

Galimos spalvos:

- balta
- metalinis sidabras

Kiekvienas korpusas yra dažomas du kartus ir poliruojamas rankomis.

SPECIFIKACIJA 

Matmenys:
Aukštis: 39 cm
Plotis: 23 cm
Gylis: 46 cm
Maišytuvo matmenys:
Aukštis: 28 cm

Min. vandens temperatūra: 5 ° C
Maks. vandens temperatūra: 40 ° C
Min. slėgis: 1.0 bar (14.50 psi)
Maks. slėgis: 6.0 bar (87 psi)
Maks. našumas: iki 380 litrų per dieną (priklausomai nuo vandens kokybės)
Membrana: 100 GPD
Vandens saugojimo talpykla: metalinė, sumontuoto sistemos viduje, bendra talpa 8 litrai
Vandens prijungimas: 1/2 "
Maitinimo transformatorius 230V / 24V yra komplekte.
Įrenginys turi būti prijungtas prie kanalizacijos sistemos - nutekėjimo gnybtas yra komplekte.

Kasetes rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius. pakeisti kasetę labai paprasta, nereikia specialių žinių ar specialių įrankių.

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis - pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra neorganiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę kad praranda mineralines medžiagas, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

GPD (pralaidumas - per parą) : 100 GPD ~379 litrai per parą
Vandens rezervuaras : 7.6 litro
Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens prijungimo jungtis : 1/2"
Vandens maišytuvo tipas : Viengubas GW-W1-05-CH
Maitinimo šaltinis : Nereikalingas

Parašyti atsiliepimą

Cristalle 100 GPD - moderni atvirkštinio osmoso sistema

Cristalle 100 GPD - moderni atvirkštinio osmoso sistema

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Aukščiausios kokybės atvirkštinio osmoso (atbulinio osmoso) vandens filtravimo sistema turinti išskirtinai madingą, kompaktišką korpusą.

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems