×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

Clearwater - modernus ir ekonomiškas atvirkštinio osmoso filtras

180,00 € (su PVM)

Clearwater - ekonomiškas ir praktiškas.

Šiuolaikinis vandens filtras veikia atvirkštinio osmoso principu.
Geriausias užteršto vandens problemos sprendimas.

"Clearwater" yra aukštos kokybės filtras švariam vandeniui, tinkamam maisto gamybai.
Komplekte maišytuvas su keramikiniu vožtuvu ir visi reikiami priedai, skirti montuoti savarankiškai.

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

  • Clearwater
  • Išparduota - reikės laukti

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Sistema yra paruošta surinkimui - membrana ir kasetės yra tinkamai sumontuotos ir išplautos švariu vandeniu.

Kiekvieno įrenginio jungtys yra patikrintos dėl pratekėjimo. Greito sujungimo elementai kartu su apsauga užtikrina sklandų žarnų jungčių sistemos veikimą.
Papildoma jungtis prie šaldytuvo ar ledo kubelių gamybos aparato su kiekvieno prietaiso priedais.

Privalumai:
- Mažas dydis - didelis našumas: Clearwater vandens filtras tinka net šešių asmenų šeimai
- Kompaktiška konstrukcija leidžia lengvai tvarkyti ir valyti
- Galima kabinti arba pastatyti
- Švaraus vandens rezervuaras yra prijungtas prie lanksčios žarnos ir gali būti įrengtas net kelių metrų atstumu nuo filtrų
- Aukšta kokybė, estetiška išvaizda
- Mažos eksploatacinės išlaidos: originalių kasečių rinkinys, kuris keičiamas kas 6 mėnesius

Specifikacijos:

Filtravimo etapai:
1. Sedimentavimo kasetė, mechaninė su padidintu darbiniu paviršiumi - GW-PS5-L25
2. Aukštos kokybės anglies kasetė - GW-GAC-L25
3. Sedimentavimo kasetė, mechaninė su padidintu darbiniu paviršiumi - GW-PS1-L25
4. Global Water osmoso membrana 75 gpd
5. Poliravimo anglies kasetė - GW-CCA-L2


Jungties tipas - greito sujungimo movos.
75 gpd membrana (plonas sluoksnis)
Našumas 24 val. - iki 380 l (priklausomai nuo vandens kokybės)
Minimalus nuokrypis ≈ 92%

Vandens slėgis - 2,8 - 6,0 bar
Vandens temperatūra - 5 ° C - 40 ° C

Pilna montavimo įranga
Vandens tiekimo įranga 1/2 "" + rutulinis vožtuvas 1/4 "

Matmenys: aukštis 39 cm, plotis 36 cm, gylis 10 cm + talpa
Komplekte instaliavimo instrukcijos ir vartotojo vadovas
Švaraus vandens rezervuaro bendras tūris 12 litrų

Maišytuvas: Chromuotas su keramikiniu vožtuvu, modelis GW-W1-07-CH:
H: 27 cm

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis - pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra organiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę dėl prarandamų mineralinių medžiagų, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Esmė yra ta, kad įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

GPD (pralaidumas - per parą) : 75 GPD ~284 litrai per parą
Vandens rezervuaras : 12 litrų
Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens prijungimo jungtis : 1/2"
Vandens maišytuvo tipas : Viengubas GW-W1-05-CH
Maitinimo šaltinis : Nereikalingas

Parašyti atsiliepimą

Clearwater - modernus ir ekonomiškas atvirkštinio osmoso filtras

Clearwater - modernus ir ekonomiškas atvirkštinio osmoso filtras

Clearwater - ekonomiškas ir praktiškas.

Šiuolaikinis vandens filtras veikia atvirkštinio osmoso principu.
Geriausias užteršto vandens problemos sprendimas.

"Clearwater" yra aukštos kokybės filtras švariam vandeniui, tinkamam maisto gamybai.
Komplekte maišytuvas su keramikiniu vožtuvu ir visi reikiami priedai, skirti montuoti savarankiškai.

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems