×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

RO filtrų kasetės ir membranos | OSMOSAS.LT

Bio-keramikos filtro kasetė GW-BCRR-L2

16,99 € (su PVM)

Filtro kasetė GW-BCRR-L2 - 2 colių skaidri linijinė filtro kasetė su neigiamais jonais, talpa 2000 ni / cm3.

GARANTIJA:

GARANTIJOS SĄLYGOS

  • GW-BCRR-L2
  • 4 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com

Jonizuotas vanduo lengvai absorbuojamas žmogaus organizme ir turi teigiamą poveikį daugeliui fiziologinių procesų. Neigiami jonai dalyvauja detoksikacijos procese, reguliuoja kūno skysčių pH, padeda pašalinti laisvuosius radikalus (laisvieji radikalai skatina senėjimą). „GW-BCRR-L2“ filtro kasetė yra suderinama su daugeliu rinkoje esančių filtrų ir osmosinių sistemų.

Ši kasetė įdėta į korpusą, su 1/4'' moteriškomis srieginėmis jungtimis ir du kištukais, kurie neleidžia patekti purvui ir dulkėms.
Kasetės negalima naudoti biologiškai užterštam nežinomos kilmės vandeniui. Kasetės skirtos šalto geriamojo vandens valymui.

Privalumai:

- Teigiamas poveikis daugeliui organizmo biocheminių procesų
- Raminantis poveikis
- Gerina miegą
- Malšina skausmą
- Antibakterinis poveikis
- Pagerina vandens skonį
- Perėjęs per kasetę, vanduo ilgiau išlieka šviežias
- Kasetė tinka daugeliui rinkoje esančių osmosinių sistemų

Kasetėje esantis biokeraminis užpildas (turmalinas) naudoja ultravioletinę spinduliuotę giliame infraraudonųjų spindulių ir elektromagnetiniame lauke. Jis suskaido vandens molekules į smulkias daleles. Šis procesas aktyvuoja somatines ląsteles, stimuliuoja kraujotaką ir pagerina medžiagų apykaitą.

Veiklos sritis: magnetinė kasetė, skirta gryno vandens dalelių linijiniam poliarizavimui, siekiant pagerinti ir palaikyti sveikatą. Jo veikimas - tai fizinių vandens savybių keitimas naudojant stiprų, stabilų magnetinį lauką. Toks magnetizuotas vanduo turi didesnį gebėjimą ištirpinti deguonį, todėl palaiko metabolizmą. Vanduo, apdorotas užpildu, apsaugo nuo tulžies ir inkstų akmenų susidarymo, hipertenzijos ir mažina riebalų kiekį kraujyje. Be to, jis mažina aterosklerozę ir palaiko kraujotaką. Jis stiprina organizmo imuninę sistemą ir turi didesnį gebėjimą suminkštinti ir ištirpinti kraujo komponentus. Reguliuoja fiziologinių skysčių pH lygį, dalyvauja valant toksinus iš organizmo, padeda pašalinti laisvuosius radikalus.

Specifikacijos:

Dydis: 10'' x 2'' (27,5 cm x 5 cm)
Darbinė temperatūra: 2 - 42° C
Jungtys: 1/4'' moteriškas sriegis (įėjimas ir išėjimas)
Maks. slėgis: 6 barai
Filtravimo laikas: iki 12 mėnesių (priklausomai nuo vandens kokybės ir darbo sąlygų)

Filtras skirtas virtuvės filtrams ir atvirkštinio osmoso sistemoms.

Vandens prijungimo jungtis : 1/4"

Parašyti atsiliepimą

Bio-keramikos filtro kasetė GW-BCRR-L2

Bio-keramikos filtro kasetė GW-BCRR-L2

Filtro kasetė GW-BCRR-L2 - 2 colių skaidri linijinė filtro kasetė su neigiamais jonais, talpa 2000 ni / cm3.

GARANTIJA:

GARANTIJOS SĄLYGOS

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems