×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

Atvirkštinio osmoso sistema su mineralizatoriumi 100 GPD

114,99 € (su PVM)

Grynas vanduo iš Global Water už mažiausią kainą! Parengta montavimui, populiariausia tarp RO atbulinio osmoso sistemų su vandens mineralizacija. Tai yra pigiausia RO sistema rinkoje. 

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

  • RO-100-MIN
  • 1 Vnt.
  • Yra sandėlyje

1 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Idealiai švarus vanduo? Rinkitės iš dviejų rūšių vandens:

- labai švarus ir gerai deguonimi prisotintas RO vanduo, rekomenduojamas mažiems vaikams ir žmonėms sergantiems inkstų ligomis
- žemos mineralizacijos atvirkštinio osmoso vanduo, skirtas kasdieniam vartojimui arba maisto gamybai

Už žemą kainą gaunate funkcionalų produktą. Ši vandens filtravimo sistema tieks jums ypač švarų vandenį, paruoštą gerti be virinimo, tiesiai iš čiaupo!

 
Vanduo išvalytas yra:
 - Saugus gerti nevirintas
- Puikiai tinka kūdikių maistui gaminti
- Pagerina kavos ir arbatos aromatą
- Idealiai tinka sultims ir gėrimams skiesti, taip pat gėrimų ledo kubeliams gaminti
- Tinka plauti vaisius, daržoves ir mėsą
- Su juo pagaminti patiekalai yra sveikesni ir natūralaus skonio
- Rekomenduojama gerti tiems, kurie linkę į inkstų ir tulžies pūslės akmenis
- Puikiai tinka kūdikių odos priežiūrai, veido ir dantų plovimui
- Galite plauti užterštus paviršius (pvz., kontaktinius lęšius)
- Nesudaro nuosėdų virduliuose, lygintuvuose, kavos virimo aparatuose ir kt.
- Šalina alergijas sukeliančius veiksnius (pvz., chlorą);
- Plaunant stiklinius indus nepalieka nuosėdų, kad stiklas ir indai būtų blizgūs
- Taip pat gali būti naudojamas akvariumuose, laistyti augalams ir kaip švaraus vandens šaltinis naminiams gyvūnėliams 

 
Pagalvok praktiškai:
- Nereikia pirkti sunkių butelių su abejotinos kokybės vandeniu
- Jūs pašalinate iš namų tuščias plastikines talpas
- Jūs visada turite šviežio ir švaraus vandens
- Vanduo pasiekiamas bet kuriuo metu
- Laiko ir pinigų taupymas bei aplinkos apsauga

Techninė specifikacija:

5 mikronų polipropileno kasetė
1 mikrono polipropileno kasetė
Aktyvuotos anglies kasetė
Membranos talpa 100 GPD
Linijinė kokoso granulių anglies kasetė
Mineralizuojanti kasetė - speciali dolomito kasetė, praturtina gryną osmosinį vandenį mineralais ir mikroelementais
Mineralinių medžiagų kiekis mineralizuotame vandenyje: - Ca2 + - 34 mg / l Mg2 + - 12 mg / l Na + - 22 mg / l K + - 8,5 mg / l CO32- - 10 mg / l SO42- - 0,3 mg / l Cl- - 0,8 mg / l F- - 0,06 mg / l.
Rekomenduojamas mineralizatorių keisti kas 12 mėnesių.

Išvalytas vanduo kaupiamas vandens rezervuare, jeigu maišytuvas užsuktas ir vanduo nebėga. Atsukus maišytuvą, vanduo bėga tol, kol visas išbėga iš rezervuaro. Rezervuarui ištuštėjus, jis vėl pildomas, o vandens srovė iš maišytuvo susilpnėja, kol rezervuaras užsipildo.

Įrenginio matmenys:

Aukštis: ~ 53 cm, plotis: 35 cm, gylis: 15 cm + talpa

Vandens temperatūra: 5 ° C - 40 ° C
Min. vandens slėgis: 2,8 atm
Maks. vandens slėgis: 6.0 atm
Jungties tipas: greito jungimo movos
Vandens prijungimo skersmuo: 1/2 "

Visa parduotuvėje esanti įranga gali būti įdiegta savarankiškai, nepažeidžiant garantijos sąlygų. 

Techninė pagalba:

Kiekviename gaminyje yra vartotojo vadovas.

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis - pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra organiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę dėl prarandamų mineralinių medžiagų, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Esmė yra ta, kad įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

GPD (pralaidumas - per parą) : 100 GPD ~379 litrai per parą
Vandens rezervuaras : 12 litrų
Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens prijungimo jungtis : 1/2"
Vandens maišytuvo tipas : Dvigubas GW-W2-00-CH
Maitinimo šaltinis : Nereikalingas
2018-09-18

Atvirkštinio osmoso sistema su 100GDP membrana

Kokybiškas produktas už geriausią kainą rinkoje. Geras aptarnavimas ir profesionali konsultacija parduotuvėje. Po 3 mėnesių naudojimo virdulyje neatsirado nė vienos nuosėdos, blizga kaip naujas. Akvariume vandens parametrus galiu reguliuoti kaip noriu su osmosiniu vandeniu. Rekomenduoju.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Atvirkštinio osmoso sistema su mineralizatoriumi 100 GPD

Atvirkštinio osmoso sistema su mineralizatoriumi 100 GPD

Grynas vanduo iš Global Water už mažiausią kainą! Parengta montavimui, populiariausia tarp RO atbulinio osmoso sistemų su vandens mineralizacija. Tai yra pigiausia RO sistema rinkoje. 

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems