×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

Atvirkštinio osmoso sistema su FLUSH siurbliu 75

149,00 € (su PVM)

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba, tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Įprastos  atvirkštinio osmoso sistemos konfigūracija su slėgio pakėlimo siurbliu!
Iš šios vandens filtravimo sistemos gausite visiškai švarų vandenį, paruoštą gerti be virinimo - tiesiai iš čiaupo.

Penkių pakopų atvirkštinio osmoso sistema

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

  • FLUSH75
  • 4 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Atbulinis osmosas yra natūralus procesas, kurio esmė yra atskirti vandenį nuo jame ištirpusių medžiagų, nenaudojant cheminių medžiagų. Atvirkštinė osmozė (RO) yra procesas, kuriame užterštas vanduo pereina per pusiau laidžią membraną. Slegiamas vanduo, pereina per membraną ir atskiriamas nuo teršalų, kurie išleidžiami į kanalizaciją.

Membranų porų dydis atitinka gryno vandens molekulių dydį, todėl vyksta vandens molekulinis atskyrimas.
Taigi, maisto reikmėms mes turime aukštos kokybės vandenį, kuris laikomas slėginėje talpoje, iš kurios tiekiamas į atskirą maišytuvą, sumontuotą ant virtuvės stalo arba kriauklės.

Filtre taip pat yra anglies kasetė iš kokoso medžio anglies, todėl gaunamas tikrai skanus vanduo.

FILTRAVIMO ETAPAI
1. 5 mikronų kasetė pašalina didesnes nei 5 mikronų kietąsias medžiagas
2. 1 mikrono kasetė pašalina didesnes nei 1 mikrono kietąsias medžiagas
3. Carbon Block Cartridge - kasetėje naudojama aktyvuota anglis pašalina cheminius teršalus iš vandens, tokius kaip chloras, chlorfenoliai, fluoridas, plovikliai ir daugelis kitų. Kasetė veikia nuo jos paleidimo (užpildymo vandeniu) 6 mėnesius, arba tol, kol ji apdoros 8 tūkst. litrų vandens.
4. Atbulinio osmoso membrana - svarbiausias vandens filtravimo etapas.
Pusiau skvarbi membrana pašalina 90% - 99,8% vandenyje ištirpusių junginių. Membranos viduje vanduo yra atskiriamas molekuliniu lygiu. Grynas vanduo yra laikomas specialioje slėginėje talpoje, o visos priemaišos yra išleidžiamos į kanalizaciją. Filtravimas membranoje yra 0,0006 mikronai.
5. „In-line“ anglies kasetė - speciali kasetė, užpildyta kokoso anglimi, gerina vandens kokybę, pašalindama lakiąsias ir kvapiąsias medžiagas iš vandens. Rekomenduojamas keitimas: po 6 mėnesių.

Išvalytas vanduo kaupiamas vandens rezervuare, jeigu maišytuvas užsuktas ir vanduo nebėga. Atsukus maišytuvą, vanduo bėga tol, kol visas išbėga iš rezervuaro. Rezervuarui ištuštėjus, jis vėl pildomas, o vandens srovė iš maišytuvo susilpnėja, kol rezervuaras užsipildo.

Sistema yra parengta montuoti, lanksčios žarnos leidžia jums lengvai įstatyti prietaisą bet kurioje virtuvės spintoje.

KOMPLEKTACIJA
Tiekiamo vandens 1/2" prijungimo rinkinys
Nutekėjimo gnybtas,
Jungiamosios žarnos,
Didelis, 9,5 litro švaraus vandens rezervuaras (gali būti keičiamas mažesniu),
75 gpd membrana, kurios talpa iki 285 l per dieną,
Stiprintuvo siurblys, pakeliantis vandens slėgį ir reguliuojantis membranos darbą,
Maišytuvas GW-W1-02-CH
Montavimo raktas,
Vartotojo instrukcija.

SPECIFIKACIJA
Tiekiamo vandens temperatūra: 5 ° C - 40 ° C
Slėgis min. 1,5 atm
Slėgis maks. 6,0 atm
Jungtys: greito sujungimo
Matmenys [cm] - 18 x 40 x 45 + talpos aukštis 35 cm, skersmuo 23 cm

Ši filtravimo sistema tiekia jums švarų vandenį, geriamą be virinimo - tiesiai iš čiaupo.

Tokiu būdu išvalytas vanduo yra:

- Saugus gerti nevirintas
- Puikiai tinka kūdikių maistui gaminti
- Pagerina kavos ir arbatos aromatą
- Idealiai tinka skiesti sultis ir gėrimus, gaminti ledo kubelius gėrimams
- Tinka plauti vaisius, daržoves ir mėsą
- Virtas maistas yra sveikesnis ir natūralesnio skonio
- Rekomenduojama gerti, kai yra polinkis į inkstų ir tulžies akmenis
- Puikiai tinka kūdikių odos priežiūrai, veido ir dantų plovimui
- Galite plauti subtilius paviršius (pvz., kontaktinius lęšius)
- Nesusidaro kalkių nuosėdos virduliuose, lygintuvuose, kavos aparatuose ir kt.
- Šalina alergiją sukeliančius veiksnius (pvz., chlorą);
- Nepalieka nuosėdų ant indų ir stiklo
- Taip pat gali būti naudojamas akvariumams, laistymo įrenginiams ir kaip švaraus vandens šaltinis gyvūnams

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis - pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra neorganiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę dėl prarandamų mineralinių medžiagų, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Esmė yra ta, kad įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

GPD (pralaidumas - per parą) : 75 GPD ~284 litrai per parą
Vandens rezervuaras : 9.5 litro
Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens prijungimo jungtis : 1/2"
Vandens maišytuvo tipas : Viengubas GW-W1-02-CH
Maitinimo šaltinis : 220-240V

Parašyti atsiliepimą

Atvirkštinio osmoso sistema su FLUSH siurbliu 75

Atvirkštinio osmoso sistema su FLUSH siurbliu 75

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba, tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Įprastos  atvirkštinio osmoso sistemos konfigūracija su slėgio pakėlimo siurbliu!
Iš šios vandens filtravimo sistemos gausite visiškai švarų vandenį, paruoštą gerti be virinimo - tiesiai iš čiaupo.

Penkių pakopų atvirkštinio osmoso sistema

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems