×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Jungtys, vožtuvai, gnybtai, kt. priedai osmoso sistemoms | osmosas.lt

Apsauginis vožtuvas LSV 1/4"

9,99 € (su PVM)

Kiekvienoje filtravimo sistemoje yra 1/4" arba 3/8" vandens jungtis, kurios vožtuvą galima įsigyti mūsų parduotuvėje.

  • WL-LSV-14
  • 2 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant kurjeriui

Vožtuvas turi būti montuojamas ant vandens tiekimo linijos. Vožtuvas automatiškai nutraukia vandens tiekimą, kai vandens lygis pasiekia vožtuvą. Komplekte yra dvipusė lipni juosta - montavimo procesas yra labai lengvas! Vožtuvas gali būti naudojamas tiek naujose filtravimo sistemose, taip pat labai senose, kuriose yra didesnė nuotėkio rizika.
Vožtuve yra keičiama kasetė, kuri išsipučia, kai susiduria su vandeniu, taigi vandens tiekimas filtrui nutraukiamas. 

Specifikacijos:

Vandens prijungimas: vandens linijos greito sujungimo jungtys 1/4"
Maks. slėgis: 6.8 atm
Vandens temperatūra: 2 - 38 ° C
Maks. aplinkos drėgmė: 70%
Matmenys:
Aukštis: 55 mm
Plotis: 40 mm
Gylis: 15 mm

Vožtuvas yra paruoštas, nereikia pirkti papildomų movų ar kitų dalių. Kiekviename filtre montavimas vienodas: nukirpkite vandens tiekimo liniją, įstatykite vožtuvą į liniją, tada priklijuokite ant korpuso dugno vidinio paviršiaus.

Parašyti atsiliepimą

Apsauginis vožtuvas LSV 1/4"

Apsauginis vožtuvas LSV 1/4"

Kiekvienoje filtravimo sistemoje yra 1/4" arba 3/8" vandens jungtis, kurios vožtuvą galima įsigyti mūsų parduotuvėje.

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems